Eerder dit jaar kwam er een groep van D66 bij ons varen. Ze hadden hun bedrijfsuitje / groepsuitje geboekt via Solbeach waar ze gingen vergaderen en eten aan het strand. De groep kwam naar de tweede binnenhaven van Scheveningen om een sessie met onze kleine rib powerboat te varen; een boottochtje op zee tijdens je bedrijfsuitje of groepsuitje wil iedereen natuurlijk wel doen.
We hebben een geweldige tocht gemaakt met de groep. De leden van D66 vonden het geweldig en gingen ook met een grote glimlach weer richting het strand naar Solbeach voor het vervolg van de dag.
Over het algemeen denkt men over politici dat het rustige en misschien wat saaie kantoormensen zijn. Tijdens dit bedrijfsuitje / groepsuitje is wel gebleken dat dat absoluut niet het geval is. Wij hebben een erg leuke tocht gehad met de groep en zien iedereen ook weer graag terug tijdens een volgend bedrijfsuitje / groepsuitje in Scheveningen.